24 Січня, 2024 р., 14:32
04 Січня, 2024 р., 10:42
       3-го січня 2024-го року  в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відбулася культурно-мистецька акція «Коляди в старому селі» під гаслом «Переможний дух Різдва».
04 Січня, 2024 р., 09:30
З вересня 2023 року з кранів Сюртівського ліцею тече чиста, перевірена питна вода, завдяки допомозі місцевого самоврядування міста-побратима ліцею - міста Тийглаш в області Хайду-Біхар, Угорщина, яке допомогло встановити в навчальному закладі сучасну систему водоочищення. 18 грудня мер міста Тийглаш Чаба Сабо та Єва Керекеш-Біро, спеціаліст з питань культури мерії Тийглаша, відвідали Сюрте, щоб побачити, як працює система очищення питної води.
02 Січня, 2024 р., 09:22
Новорічних та різдвяних свят чекають всі із нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення заповітних мрій. Що є приємним для дитини? Звичайно любов та піклування батьків, підтримка та розуміння педагогів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди.
29 Грудня, 2023 р., 12:50
Висловлюємо найтепліші слова подяки керівництву Українського аграрного холдінгу за надану спонсорську допомогу в придбанні віконних конструкцій для адміністративної будівлі Сюртівської сільської ради. Дякуємо за Вашу підтримку та за  Ваші щирі і чуйні серця. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем нашої громади. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань, міцного здоров’я, радості і щастя!
21 Грудня, 2023 р., 10:39
       16 грудня 2023 року в Будинку культури села Тийглаш відзначили Свято Адвента та провели Різдвяний концерт за участі самодіяльних колективів та гуртків Будинку культури.
19 Грудня, 2023 р., 11:10
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування “Детальний план території на земельній ділянці з кадастровим номером 2124887701:01:004:0024 площею 2,89га що розташована в с.Часлівці, вул.Ратівецька, 1А з метою розміщення асфальтно-бетонного виробництва”