21 Грудня, 2021 р., 13:55
A Betlehemi láng története a 11. századig nyúlik vissza, mikor II. Orbán pápa felhívására az olaszországi Firenzéb?l fiatal lovagok csoportja csatlakozva a keresztes hadjárathoz Jeruzsálembe ment. Azzal a céllal, hogy a reményt jelképez? békelángot elhozzák városuk lakosainak. Visszatérésüket a pápa már nem élte meg, a lovagok ugyanis három évvel kés?bb, 1099-ben épp karácsony el?tt érkeztek csak vissza Firenzébe, az út viszontagságaitól megtörve. A békelángot a helyi katedrálisban helyezték el, az emberek innen vitték tovább saját otthonaikba. Ez volt a középkor els? és utolsó békelángja, amelyet egyenesen Krisztus szül?helyér?l hoztak.
11 Грудня, 2021 р., 11:38
Традиційно щороку з 1 по 10 грудня, з метою з метою розвитку творчих здібностей, творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, виявлення талановитої учнівської молоді, формування практичних умінь та навичок учнів з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, та формування в учнів дбайливого ставлення до природи  проводяться Всеукраїнські  конкурси-виставки ,,Новорічна композиція” та ,,Український сувенір”. Цього року у  Конкурсах взяли участь учні всіх закладів загальної середньої освіти Сюртівської сільської ТГ: Паладь-Комарівецької гімназії, Малогеєвецького ліцею ім.Ф.Егрі, Сюртівського ліцею, Великогеєвецької гімназії, Ратівецької гімназії, Галоцької ПШ, Часлівецької ПШ. Учасники Конкурсів подали гарні, майстерно виконані 4 роботи на конкурс „Український сувенір” та 42 роботи на конкурс „Новорічна композиція” за номінаціями ,,Cтилізована ялинка”, ,,Новорічна композиція”, ,,Новорічний вінок”, ,,Сюжетна  композиція”, ,,Новорічний колаж чи картина”, ,,Новорічний  подарунок” . Кращі з  експонатів було передано на обласну виставку в Закарпатський обласний еколого – натуралістичний центр учнівської молоді.
27 Жовтня, 2021 р., 00:18
Чемпіонат з шахів.
05 Липня, 2021 р., 11:09
Заява про призначення та надання житлової субсидії
23 Червня, 2021 р., 13:21
Відповіді на запитання щодо призначення субсидій
06 Травня, 2021 р., 18:44
Про оброблення полів пестицидами і агрохіміками
09 Березня, 2021 р., 13:00
Сюртівська сільська територіальна громада вітає мешканців та гостей громади із відкриттям нового офіційного сайту та висловлює подяку приватному підприємству "Метастудія" та проекту "Влада.онлайн" за співпрацю у сфері розробки сайту та розміщення його на сторінках мережі Інтернет. На нашому веб-сайті Ви завжди можете ознайомитися зі свіжими новинами про життя громади, про актуальні проблеми та досягнення її мешканців. Також тут можна отримати інформацію про роботу сільської ради, ознайомитися з рішеннями депутатського корпусу та виконавчого комітету. Наш сайт – сучасний і має зворотній зв'язок. Тут Ви зможете оформити електронне звернення або електронну петицію до посадовців та з метою вивчення Вашої думки, прийняти участь в електронному опитуванні з будь-яких нагальних питань, що потребують громадського обговорення. З різними питаннями, скаргами та пропозиціями можна звертатися безпосередньо до мене – сільського голови голови або інших посадових осіб.  Сподіваюємося, що наш веб-сайт стане Вам у пригоді та зацікавить відкритістю, оперативністю та актуальністю інформації!