23 Лютого, 2024 р., 09:54
     22 лютого 2024 року відбулося засідання методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів ЗЗСО громади.
22 Лютого, 2024 р., 14:56
ПРОТОКОЛ від 16.02.2024 року громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості в проекті містобудівної документації та звіті про стратегічну екологічну оцінку по об’єкту  : “Детальний план території на земельній ділянці з кадастровим номером 2124887701:01:004:0024 площею 2,89 га що розташована в с.Часлівці, вул.Ратівецька, 1А з метою розміщення асфальтно-бетонного виробництва”
22 Лютого, 2024 р., 10:20
Проведено територіальну виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”
16 Лютого, 2024 р., 14:59
«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2023-2024  проводяться по всій території України, що проходить з ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Це спортивні змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду таких заходів. Головна мета проєкту – створити атмосферу спортивного свята серед учнів шкіл нашої територіальної громади, залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт і, що важливо в наші часи, психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.
15 Лютого, 2024 р., 15:26
Спільно з інспектором  СЮП ВП Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області лейтенантом поліції  Світланою Теменко, начальником служби у справах дітей Віолеттою Кіш та спеціалістом служби у справах дітей Андреєю Зунко-Пушкар  було проведено профілактичний рейд у закладах торгівлі на території села Сюрте та Ратівці.
15 Лютого, 2024 р., 10:25
  Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи служби у справах дітей, метою якої є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки з виховання та утримання дітей, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.
09 Лютого, 2024 р., 09:53
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
05 Лютого, 2024 р., 11:38
ЕкоЗагроза – це офіційний ресурс Міндовкілля, розроблений за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, стандартизована форма для автоматичного збору та фіксації інформації про екологічні загрози в режимі реального часу, з географічною прив’язкою до місцевості.