28 Березня, 2024 р., 12:24
28 Березня, 2024 р., 12:20
Паспорт Сюртівської сільської ради
26 Березня, 2024 р., 11:43
Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля проекту «Нове будівництво залізничної колії шириною 1435 мм від станції Чоп до станції Ужгород з реконструкцією споруд інфраструктури та інженерних мереж у межах об'єкта будівництва в Закарпатській області».
22 Березня, 2024 р., 14:16
ПАМ'ЯТКА, щодо порядку в'їзду, перебування, проживання, провадження робіт і пропуску у прикордонну смугу громадян України, осіб без громадянства та іноземців
22 Березня, 2024 р., 14:09
ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
21 Березня, 2024 р., 20:57
В останній день спортивних змагань  ІІ (територіального) етапу у рамках загальнонаціонального проєкту „Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” серед учнів закладів освіти громади відбулися  змагання з футзалу  у спортзалі колишньої  Часлівецької загальноосвітньої  спеціальної школи-інтернату.
20 Березня, 2024 р., 18:43
20 березня 2024 року відбувся ІІ (територіальний) етап змагань із спортивного орієнтування. Змагання виявилися захопливими та насиченими емоціями. Для багатьох учасників це була гарна можливість показати свої здібності та розвинути командний дух.
20 Березня, 2024 р., 13:33
У кожній родині знають, що Великдень - одне з найбільших й найшановніших після Різдва християнських свят. Дорослі і малі із настанням весни чекають цього свята. Мудрі люди кажуть: ,,У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки”. І справді, тільки велика любов може творити такі дива гармонії та уяви. Кожна писанка — це окремий малесенький світ…
20 Березня, 2024 р., 11:21
Щорічно у березні з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, активізації пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей, розвитку образного мислення і емоційної чуйності та розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка „Зоологічна галерея” (далі-Конкурс).
19 Березня, 2024 р., 16:40