НОВИНИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

13 Грудня, 2022 р., 09:30
   Традиційно щороку з початком циклу новорічно-різдвяних свят у закладах освіти громади проходить територіальний етап Всеукраїнських  конкурсів ,,Новорічна композиція” та ,,Український сувенір” (далі-Конкурси), які проводяться з метою формування в учнів дбайливого ставлення до природи, формування практичних умінь на навичок дітей у виготовленні новорічно-різдвяних композицій, що символізують і відображають новорічну та різдвяну флористику. Крім того, проведення цих Конкурсів дуже важливе у цей нелегкий для країни час. Адже створення новорічно-різдвяної атмосфери, новорічні ритуали під час війни відволікають від травматичних подій і тому вкрай важливі для дітей.
08 Грудня, 2022 р., 20:57
У закладах освіти громади проведено Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка та Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
22 Листопада, 2022 р., 14:33
Проведено І та ІІ (територіальні)  етапи обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт  на тему ,,Захисники України: історія та сьогодення”