НОВИНИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

16 Травня, 2023 р., 19:06
Колектив відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сюртівської сільської ради, Малогеєвецького ліцею ім.. Ф.Егрі, Паладь-Комарівецької гімназії та Паладь – Комарівецького закладу дошкільної освіти «Казковий замок» Сюртівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області долучились до акції благодійної організації «Закарпатський обласний благодійний фонд «Освіта» по збору макулатури в закладах освіти. Виручені кошти спрямовані на підтримку 128–ї Закарпатської окремої штурмової бригади. Низький уклін та подяка педагогічним колективам, учням та батькам які взяли участь в акції!
13 Квітня, 2023 р., 17:17
3 квітня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сюртівської сільської ради.
12 Квітня, 2023 р., 12:22
Учні загальноосвітніх закладів Сюртівської ТГ взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка „Зоологічна галерея”, який проведено у березні 2023 року з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, активізації пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей, розвитку образного мислення і емоційної чуйності та розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління.
12 Квітня, 2023 р., 09:52
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 6 класу на 2023-2024 н.р.
03 Квітня, 2023 р., 19:03
31 березня 2023 року у Сюртівському ліцеї Сюртівської сільської ради до дня угорської поезії був проведений районний конкурс на краще декламування віршів в організації Закарпатської угорської асоціації вчителів («KMPSZ»).
24 Березня, 2023 р., 09:49
23 березня 2023 року відбулося нарада працівників відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сюртівської сільської ради та керівників закладів освіти Сюртівської  ТГ.
13 Березня, 2023 р., 08:23
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу на 2023-2024 н.р