НОВИНИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

28 Листопада, 2023 р., 12:11
     Вже традиційно у листопаді з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді стартує ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Всеукраїнські учнівські олімпіади стимулюють інтерес школярів до поглибленого вивчення предметів, сприяють розвитку обдарованих учнів, допомагають у виборі майбутньої професії.
21 Листопада, 2023 р., 17:54
На виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації -  Закарпатської обласної військової адміністрації  від 16.10.2023№627 ,,Про проведення   у 2023 році  обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт  на тему ,,Захисники України: історія і сьогодення”, з метою вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, формування загальнолюдських моральних орієнтирів і духовних цінностей, виховання соціально активних громадян України, стійких, рішучих, відданих Україні патріотів, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді упродовж  жовтня-листопада  2023 року проведено І та ІІ етапи обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт  на тему ,,Захисники України: історія та сьогодення” (далі - Конкурс)
14 Листопада, 2023 р., 09:25
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та  Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика  проводяться щорічно і сприяють  утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед молоді та вихованню поваги до культури і традицій українського народу.
03 Листопада, 2023 р., 12:34
2 листопада 2023 року у період осінніх канікул у Сюртівській ТГ на базі Сюртівського ліцею відбулося проведення практичного тренінгу-навчання з питань впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітньому процесі та організації освітнього процесу в початковій школі в реаліях сьогодення, у якому взяли участь учителі початкових класів усіх закладів загальної середньої освіти громади.
20 Жовтня, 2023 р., 09:11
   19 жовтня  2023 року на базі ЗІППО відбулася нарада працівників відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сюртівської сільської ради та керівників закладів освіти Сюртівської  ТГ.
13 Жовтня, 2023 р., 09:34
Підведено підсумки І (територіального) етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді
03 Жовтня, 2023 р., 15:10
Учні  Ратівецької гімназії – учасники обласної акції „До вершин Перемоги!” до Дня захисників і захисниць України та Всесвітнього дня туризму”