27 Серпня, 2021 р., 14:38
Питання виконання батьками обов’язків щодо належного виховання, навчання і розвитку своїх дітей завжди були актуальними й важливими. Останніми роками в Україні почастішали випадки неналежного виховання батьками своїх дітей, зокрема, і на території Ужгородського району. Не є винятком Сюртівська сільська територіальна громада, в якій дитяче населення складає понад дві тисячі дітей віком до 18 років, з них 429 дітей виховуються в багатодітних сім’ях (139 сімей), 35 дітей – з особливими фізичними потребами, двоє дітей-сиріт та десять дітей, позбавлених батьківського піклування. У зв’язку з невтішною статистикою в кодексі України про адміністративні правопорушення відбулися зміни, які істотно посилюють відповідальність батьків шляхом збільшення штрафних санкцій за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».
04 Червня, 2021 р., 15:02
СВЯТО ДИТЯЧИХ МРІЙ І ТУРБОТИ ПРО ДІТЕЙ