Відділ соціального захисту населення

13 Травня, 2022 р., 12:27
ІНФОРМАЦІЯ про компенсацію витрат власнику за тимчасове розміщення внутрішньо-переміщених осіб
10 Травня, 2022 р., 13:19
Для вагітних працівниць, які виїхали за кордон через війну, Фонд соціального страхування України профінансує декретні допомоги, навіть якщо вони не встигли оформити лікарняний в Україні.
29 Квітня, 2022 р., 12:20
Доводимо до відома, що Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога.
25 Квітня, 2022 р., 12:22
Воєнний злочин: сексуальне насильство під час війни
25 Квітня, 2022 р., 11:51
Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВА від 05 вітня 2022 р. № 405 "Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо додаткових заходів соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення"
22 Квітня, 2022 р., 17:00
Звіт про роботу відділу соціального захисту населення за 2021 рік
19 Квітня, 2022 р., 14:53
В умовах воєнного стану багато хто змушений був покинути свої домівки. При цьому виникає безліч правових питань, пов’язаних із війною – як отримати соціальні виплати, що робити при втраті документів, чи компенсується знищене майно, як бути із трудовими гарантіями тощо.
19 Квітня, 2022 р., 14:14
У цей непростий час, а саме через військову агресію Росії на територію України до нас прибувають вимушено переміщені особи, які потребують допомоги.  Осторонь не залишилася і наша Сюртівська  територіальна громада. На територію нашої громади прибуло близько 428 осіб. Всі ми знаємо, що добрі справи та вчасна допомога рятує життя. А добрі справи об’єднують людей.