Відділ соціального захисту населення

04 Квітня, 2023 р., 15:09
Звіт про роботу відділу соціального захисту населення за 2022 рік
28 Березня, 2023 р., 15:05
Типова інформаційна картка адміністративної послуги „ВИДАЧА ДОВІДКИ ПРО ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНОЇ ОСОБИ"
23 Березня, 2023 р., 13:35
 ТИПОВА ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА послуги з надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива
15 Березня, 2023 р., 15:51
В Україні у 2023 році поновили програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи.
13 Січня, 2023 р., 10:36
Діти  віком від  3 до 14 років мали можливість отримати комплект зимового одягу, до якого увійшли: зимова куртка, светер або світшот, термобілизна, зимові та спортивні штани, шкарпетки, зимові черевики, шапка, шарф та рукавички.
13 Січня, 2023 р., 10:24
Напередодні свят не залишилися без уваги одинокі люди похилого віку, які безкоштовно отримують соціальну послугу «Догляд вдома» на території Сюртівської громади. Загалом допомогу отримали 43 особи.
25 Жовтня, 2022 р., 13:13
Хто має право на субсидії
17 Жовтня, 2022 р., 13:43
      Закарпатська громадська жіноча організація (ЗГЖО) «ВЕСТА» у рамках проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) «Комплексне реагування, підтримка та захист вразливих ВПО, осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно-зумовленого насильства в Закарпатській області», проводить інформаційну компанію до 18 жовтня (Європейського дня боротьби з торгівлею людьми) та до 2 грудня (Міжнародного дня скасування рабства).