Відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА

Адреса: 89432 с.Тийглаш вул. Сечені 31, І- поверх, e-mail: arkhitektura-szurte@meta.ua,

тел.: +38 067 555 7435

Ганзел Денис Владиславович  Начальник відділу

Боротка Владислав Андрійович  Головний спеціаліст

28 Березня, 2024 р., 12:30
Звіт про роботу відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва за 2022 рік
29 Травня, 2023 р., 14:18
Сюртівська сільська  рада повідомляє мешканців сільської ради про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту «Детальний план території земельної ділянки за межами населеного пункту с. Паладь – Комарівці, урочище «Сірень», Ужгородського району для розміщення м’ясопереробного підприємства» та Звіту про стратегічну екологічну оцінки до даного проекту
02 Травня, 2023 р., 14:47
Сюртівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку до проекту «Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 2124887700:11:010:0211) та прилеглих територій, в межах населеного пункту, орієнтовною площею 1,3 га., з метою зміни цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Часлівці без номеру Ужгородського району Закарпатської області».
10 Квітня, 2023 р., 12:56
Сюртівська сільська  рада повідомляє мешканців сільської ради про початок процедури розроблення проекту детального плану території земельної ділянки за межами населеного пункту с.Паладь – Комарівці, урочище «Сірень», Ужгородського району для розміщення м’ясопереробного підприємства та про розміщення на веб-сайті Сюртівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області (https://siurtivska.gromada.org.ua/)  "Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до даного проекту".
04 Квітня, 2023 р., 15:08
10 Жовтня, 2022 р., 12:55
Сюртівська сільська рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу генеральних планів, детальних планів територій населених пунктів Сюртівської територіальної громади: с. Сюрте, с. Тийглаш, с. Великі Геївці, с. Малі Геївці, с. Руські Геївці, с. Ратівці, с. Часлівці,                с. Паладь-Комарівці,  с. Малі Селменці, с. Галоч, с. Палло, с. Батфа та початок підготовки аналітичного звіту.
19 Серпня, 2022 р., 12:27
Сюртівська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування.
14 Червня, 2022 р., 12:27
22 Квітня, 2022 р., 16:58
Звіт про роботу відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва за 2021 рік
17 Лютого, 2022 р., 12:11