СЛУЖБА  У  СПРАВАХ  ДІТЕЙ

Адреса: 89432  с. Тийглаш вул. Сечені, буд. 31, (ІІ-ий поверх),

e- mail: ssd.szurte@gmail.com, тел.: +38 067 556 0417

Кіш Віолетта Степанівна - начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Сюртівської сільської ради

Зунко-Пушкар Андрея Арпадівна - спеціаліст служби у справах дітей виконавчого комітету Сюртівської сільської ради

Рішення 23/2021 - Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сюртівської сільської ради, затвердження її персонального складу та Положення

12 Квітня, 2024 р., 12:00
12 квітня 2024 року працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Сюртівської  сільської ради, спільно з інспектором сектору ювенальної  превенції відділу поліції 1 Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області, лейтенантом поліції Світланою Теменко та  дільничним офіцером поліції Сергієм Бонем проведено профілактичний рейд на території сіл: Сюрте, Галоч, Паладь-Комарівці, Батфа, Ратівці. Мета проведення даного заходу – здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню неповнолітніх дітей. У ході рейду обстежено умови проживання дітей, які проживають в сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виховання дітей, надано інформаційно – правову допомогу, а також на трьох батьків притягнено до  адміністративної відповідальністі за неналежне виконання батьківських обов’язків за статтею 184 («Невиконання батьками або особами, що їх замінюють обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення).
12 Квітня, 2024 р., 10:00
12 квітня 2024 року  служба у справах дітей Сюртівської  сільської ради спільно з інспектором сектору ювенальної  превенції відділу поліції 1 Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області, лейтенантом поліції Світланою Теменко провели на території Сюртівської територіальної громади  рейд-перевірку по стану виконання законодавства України щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.
28 Березня, 2024 р., 12:33
Звіт про роботу служби у справах дітей за 2023 рік
15 Лютого, 2024 р., 15:26
Спільно з інспектором  СЮП ВП Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області лейтенантом поліції  Світланою Теменко, начальником служби у справах дітей Віолеттою Кіш та спеціалістом служби у справах дітей Андреєю Зунко-Пушкар  було проведено профілактичний рейд у закладах торгівлі на території села Сюрте та Ратівці.
15 Лютого, 2024 р., 10:25
  Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи служби у справах дітей, метою якої є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки з виховання та утримання дітей, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.
23 Листопада, 2023 р., 13:00
Цікавий та  повчальний день проведено у Ратівецькому закладі дошкільної освіти. До  заняття та надання корисних порад для  вихованців закладу долучилися інспекор СЮП ВП Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області Лейтенант поліції - Світлана Теменко та начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Сюртівської сільської ради - Віолетта Кіш.
29 Вересня, 2023 р., 14:48
29 вересня 2023 року Паладь-Комарівецьку гімназію відвідали інспектор СЮП ВП Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області лейтенант поліції Світлана Теменко, начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Сюртівської сільської ради Віолетта Кіш та начальник освіти, молоді та спорту Сюртівської сільської ради Тюнде Пекар.
29 Вересня, 2023 р., 14:15
Булінг - визначається як утиск, дискримінація, цькування. Цей термін означає тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи до іншої дитини або інших дітей. Мотивацією до булінгу стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість; боротьба за владу; потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника, самоствердження тощо аж до задоволення садистських потреб окремих осіб.
14 Серпня, 2023 р., 12:33
Разом з дільнични інспектором Сюртівської територіальної громади, фахівцем соціальної роботи, керівником відділу освіти, молоді та спорту та із працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Сюртівської сільської  ради проведено рейд по ромському поселенні.
04 Квітня, 2023 р., 15:10
Звіт про роботу служби у справах дітей за 2022 рік