Ратівецький заклад дошкільної освіти ,,Сонечко” - Новини

12 Травня, 2022 р., 20:14
   Напередодні Дня матері педагоги Ратівецького ЗДО організували з дітьми внутрішньо переміщених осіб, які наразі проживають у закладі, виготовлення вітальних листівок для мам. Діти із захопленням  готували листівки, а  у День матері 8 травня 2022 року, даруючи власноруч виготовлені листівки, вітали мам, розповідали вірші, співали пісні.
20 Лютого, 2022 р., 10:51
Освітні програми, що реалізуються у Ратівецькому ЗДО
09 Грудня, 2021 р., 18:57
Формування культурно-гігієнічних навичок дуже важливе для збереження та зміцнення здоров'я дитини. Тому педагоги закладу постійно  приділяють належну увагу цьому питанню, проводять з дошкільнятами заняття, бесіди, дидактичні ігри, формуючи у вихованців відповідні навички. Ось і вихователь Пеняк В. провела нещодавно заняття, на якому малята дізналися, як важливо  мити руки, бо руками вони тримають різні предмети: олівці, ручки, книжки, зошити, м'ячі, іграшки; гладять тварин (кішок, собак); торкаються різних предметів (ручок, ланцюгів, гачків) у туалетних кімнатах тощо. Вихователь розповіла дітям, що бруд, який знаходиться на різних предметах, залишається на пальцях. Якщо брати немитими руками продукти харчування, то бруд потрапляє спочатку до рота, а потім до організму. Тому необхідно мити руки перед їжею, після відвідування туалетної кімнати, після будь-якої іншої діяльності (прибирання кімнати, роботи на присадибній ділянці, гри з тваринами і тому подібне) та перед сном.
30 Листопада, 2021 р., 10:59
Візначення Дня гідності і Свободи - Фото
30 Листопада, 2021 р., 10:53
Неправильні та шкідливі  звички можуть вплинути на все подальше життя дітей. Тому формування вмінь та навичок належної гігієни порожнини рота є одним із важливих аспектів для виховання здорового способу життя. Надзвичайно важливо з раннього віку звертати належну увагу на правильну техніку і відповідну частоту чищення зубів.
05 Листопада, 2021 р., 17:28
Цікаві осінні поробки вихованців закладу - Фото