17 Травня, 2022 р., 14:38
Під час війни у людей виникає безліч правових питань: як перетинати державний кордон? Як платити комуналки? Як отримати статус ВПО або біженця? Як захистити трудові права?
10 Травня, 2022 р., 14:11
Служба у справах дітей виконавчого комітету Сюртівської сільської ради приймає заявки від старостинських округів на лікарські засоби для дітей внутрішньо переміщених осіб. Запити  надсилати на ел-пошту: ssd.szurte@gmail.com.
10 Травня, 2022 р., 13:30
Стартував щорічний конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» на тему «Моє майбутнє в мирній Україні». Організатор конкурсу — Координаційний центр з надання правової допомоги.
09 Квітня, 2022 р., 00:11
Графік роботи Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області та його територіальних підрозділів в умовах воєнного стану
16 Лютого, 2022 р., 13:07
У зв’язку із спалахом поліомієліту, в Україні триває кампанія зі щеплення дітей інактивованою поліомієлітною вакциною (ІПВ)
04 Лютого, 2022 р., 08:58
Оголошення про намір передачі в оренду нерухомого майна: будівля школи, що знаходиться за адресою, вул. Добо Іштвана, № 66., с. Палло Ужгородського району Закарпатської області. Прогнозована орендна плата за 1 кв.м. 90 грн. без ПДВ. Балансоутримувач майна: Сюртівська сільська рада. Заяви щодо орендування приймаються за адресою: с. Сюрте, вулю Ракоці 2. Тел: 0675557349
29 Січня, 2022 р., 20:44
68 окремий батальйон територіальної оборони Ужгородського  району 101 бригади Сил територіальної оборони запрошує на військову службу за контрактом!
15 Січня, 2022 р., 19:57
Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності (НМЯ І) по Закарпатській області