26 Квітня, 2023 р., 13:37
На виконання рішення восьмої сесії восьмого скликання (друге засідання) від 13.03.2023 р. № 444-08/2023 «Про схвалення Угоди про співпрацю між населеними пунктами-побратимами» Сюртівська сільська рада поновлює Угоду, укладену між органом місцевого самоврядування Сюртівською сільською радою та органом самоврядування села Тисабездед (Угорщина).
12 Квітня, 2023 р., 22:36
З огляду на проведення на Закарпатті посівної кампанії Західне межрегіональне управління Держпраці нагадує про безпеку праці при проведенні весняно - польових робіт.
10 Квітня, 2023 р., 13:03
Сюртівська сільська  рада повідомляє мешканців сільської ради про початок процедури розроблення проекту детального плану території земельної ділянки за межами населеного пункту с.Паладь – Комарівці, урочище «Сірень», Ужгородського району для розміщення м’ясопереробного підприємства та про розміщення на веб-сайті Сюртівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області (https://siurtivska.gromada.org.ua/)  "Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до даного проекту".
04 Квітня, 2023 р., 15:40
На виконання рішення восьмої сесії восьмого скликання (друге засідання) від 13.03.2023 р. № 444-08/2023 «Про схвалення Угоди про співпрацю між населеними пунктами-побратимами» Сюртівська сільська рада поновлює Угоду, укладену між органом місцевого самоврядування Сюртівською сільською радою та органом самоврядування міста Тейглаш, який знаходиться за адресою: Угорщина, м. Тейглаш, вул. Кошута Лайоша, 64.
03 Березня, 2023 р., 17:50
09 Лютого, 2023 р., 17:13
 Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.
09 Лютого, 2023 р., 16:43
У понеділок, 13 лютого, на Закарпатті впродовж доби (з 0.00 до 24.00) відбуватимуться заміри споживання з метою визначення фактичної потреби області в електроенергії.
21 Листопада, 2022 р., 10:22
22 листопада 2022 року завідувач сектору Чопського бюро правової допомоги відділу безоплатної правової допомоги Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги разом з приватним нотаріусом Ужгородського районного нотаріального округу Міністерства юстиції України будуть проводити прийом громадян з 12.00 до 13.00 год. для мешканців Сюртівської ТГ за адресою с. Сюрте, вул. Ракоці, буд. 2.
10 Жовтня, 2022 р., 12:55
Сюртівська сільська рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу генеральних планів, детальних планів територій населених пунктів Сюртівської територіальної громади: с. Сюрте, с. Тийглаш, с. Великі Геївці, с. Малі Геївці, с. Руські Геївці, с. Ратівці, с. Часлівці,                с. Паладь-Комарівці,  с. Малі Селменці, с. Галоч, с. Палло, с. Батфа та початок підготовки аналітичного звіту.
09 Вересня, 2022 р., 11:07
Товариство з обмеженою відповідальністю «АВЕ Ужгород» (надалі – «Виконавець»), яке є Виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами відповідно до розпорядження голови Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області від 05.12.2014р. №367, Рішення Виконавчого комітету Сюртівської сільської ради №90/2021 від 20.10.2021 року,  інформує фізичних осіб, які є співвласниками, користувачами нерухомого майна, або за згодою власника користуються об’єктом нерухомого майна (надалі – «Споживачі»), про опублікування індивідуального Договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами, який є публічним договором приєднання (надалі – «Договір»).