12 Грудня, 2023 р., 15:45
14 грудня  2023   року  в рамках проєкту  "Програма прискорення приватних інвестицій в сільське  господарство" фахівець сектору "Чопського бюро правової допомоги" Ужгородсько-Мукачівського відділу надання безоплатної правової допомоги  Західного управління безоплатної правової допомоги Західного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  буде проводити  прийом громадян  з 10.00 до 12.00 год. для мешканців Сюртівської  ТГ  за  адресою с.Сюрте, вул. Ракоці, буд.2 . Працівник бюро буде надавати  безоплатні правові консультації громадянам.
04 Грудня, 2023 р., 11:55
ЗАГРОЗИ ТА НЕБЕЗПЕКИ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ
30 Листопада, 2023 р., 15:39
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність ТОВ «Торгова компанія «Спецбуд» (код ЄДРПОУ: 42530529) , яка підлягає оцінці впливу на довкілля
21 Листопада, 2023 р., 15:09
«Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Основні завдання — відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.
12 Жовтня, 2023 р., 14:39
Молодіжна рада при Закарпатській ОВА проводить опитування щодо реалізації молодіжної політики в громадах, потреби й проблемні питання, які турбують молодь, задля напрацювань з метою покращення ситуації.
24 Серпня, 2023 р., 14:06
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Сюртівської сільської ради на 2023-2027 роки