НОВИНИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

13 Жовтня, 2023 р., 09:29
12.10.2024 у Великогеєвецькому ЗДО ,,Казковий палац”  відбулося свято Осені мета якого навчити вихованців бачити розмаїття осінньої природи, розкрити красу осінньої природи за допомогою поетичного слова, музики, пісень, художньої творчості дітей, викликати захоплення красою природи, розвивати артистичні здібності дітей, згуртувати  дитячий колектив.
23 Червня, 2023 р., 06:54
Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні заклад дошкільної освіти, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Освітня робота з дітьми дошкільного віку повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.
06 Травня, 2023 р., 09:17
Якщо говорити між нами, То все починається з мами. І казочка перша у світі, І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки І сяюче диво – ялинка. Від мами – і літери, й слово, І зроблена разом обнова…. Якщо говорити між нами, То все починається з мами.