НОВИНИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

12 Березня, 2024 р., 12:11
Перші весняні дні для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.
23 Лютого, 2024 р., 09:54
     22 лютого 2024 року відбулося засідання методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів ЗЗСО громади.
12 Грудня, 2023 р., 09:30
День хустки символізує об’єднання жіночих поколінь, передавання хустки від матері до доньки як цінності, плекання українських традицій та звичаїв. У давнину хустка символізувала оберіг та була обов’язковою для носіння заміжніми жінками. Тому щороку українки діляться родинними історіями хусток, унікальними орнаментами та передають одна одній цінні знання.
12 Грудня, 2023 р., 09:26
У нашому садочку відбулося чарівне свято Миколая.
06 Грудня, 2023 р., 09:08
День Святого Миколая - улюблене свято малят. Ось і в цьому році Святий Миколай прийшов до чемних діточок  Великогеєвецької ЗДО.
29 Листопада, 2023 р., 15:01
       У Ратівецькому ЗДО провели тиждень безпеки. Щиро дякуємо Інспекору СЮП ВП Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області Лейтенант поліції Теменко Світлані та Кіш Віолетті Степанівни начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Сюртівської сільської ради за заняття також за гарні поради для наших вихованців які наші дітки уважно слухали та щирим серцем сприймали.