Дата: 01.03.2023 11:15

23 лютого 2023 року відбулося засідання методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів ЗЗСО громади.Особлива увага приділялася одному із провідних напрямів діяльності ЗДО у 2022/2023 н.р. – формуванню національно-патріотичного виховання. Досвідчений педагог Маргарета Ветровський, директор Великогеєвецького ЗДО, виступила з доповіддю та поділилася своїм досвідом роботи  з  організації  різних форм роботи з дітьми з даного напрямку. Про різні  форми роботи з національно-патріотичного виховання розповіла і вихователь  дошкільного підрозділу Часлівецької ПШ Ганич Петронелла. Під час ,,круглого столу” присутні педагоги мали змогу  розповісти про  власні напрацювання.

Наталія Немеш, головний  спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сюртівської сільської ради, виступила з  доповіддю ,,Навчання дітей державної мови у полікультурному середовищі Закарпаття” та надала рекомендації щодо організації занять, дидактичних ігор з навчання українській мові дошкільнят з угорськомовних родин.

Крім того, вихователі, що будуть атестуватися, виступили із творчими звітами, під час яких розповіли про свої досягнення та також презентували свій  досвід роботи. Цікавими виявилися презентації  форм роботи вихователя  Ганич Петронелли щодо використання ЛЕГО на заняттях. Дремлюга Андрея, директор Часлівецької ПШ, розповіла про досвід  роботи із  формування трудових навичок у дітей дошкільного віку тощо.