Вітаємо переможців виставки-конкурсу „Знай і люби свій край”!

Дата: 28.02.2023 12:39

Фото без опису

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно- масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2023 рік, на виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації - Закарпатської обласної військової адміністрації від 06 лютого 2023року №71 ,,Про проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”,розпорядження Сюртівського сільського голови від 09 лютого2023р.№ 7/02-18 ,,Про проведення територіальної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край” та з метою підтримки й розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, художньо-естетичного виховання учнівської молоді, формування в неї поваги до національної культурної спадщини з 10 до 25 лютого 2023 року  у Сюртівській ТГ проведено територіальну виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край” (далі –виставку- конкурс).

У  виставці -конкурсі взяли участь учні віком від 6 до 15 років із закладів загальної середньої освіти Сюртівської сільської ТГ: Сюртівського ліцею, Паладь-Комарівецької гімназії, Часлівецької ПШ.

На виставку-конкурс представлено 23 майстерно виконані творчі роботи за розділами ,,Декоративно-ужиткове мистецтво”(20), ,,Образотворче мистецтво”(3).Роботи зроблені з різноманітних матеріалів та з використанням різних технік: бісероплетіння, вишивка хрестиком, гончарство, ткацтво, народна лялька, паперова пластика, вироби з природніх матеріалів,  оздоблення намистом, декоративний розпис, живопис тощо.  Конкурсні експонати приваблюють оригінальністю та красою. У своїх роботах учні розкрили творчі здібності, показали високий рівень майстерності, творчої фантазії та уяви. Слід відмітити активність учнів Сюртівського ліцею, які подали на виставку - конкурс 20 експонатів.

Відповідно до рішення журі переможцями стали:

у номінації ,,Декоративно-ужиткове мистецтво”

категорія  завіком׃   6 – 12 років:

І місце–учні 3-А класу Сюртівського ліцею - колективна робота  ,,Весняне дерево”, бісероплетіння, кл. керівник -Чіслак Г.Ю;

ІІ місце

–учні 5-А класу Сюртівського ліцею - колективна робота ,,Серветки”,  вишивка хрестиком, кл.керівник -Копач В.В.;

–ВаргаСінтія, учениця 6 класу Паладь-Комарівецької гімназії, – робота  ,,Народна лялька  ,,Тьотя Марія”,  керівник – Ігнац-Лошкоті Р.І.;

ІІІ місце

– Копач Юлія, учениця 1  класу Сюртівського ліцею, - робота  ,,Писанки”, бісероплетіння, квілінг,   керівник - Копач В.В.;

– Бойза Дарина, учениця 4 класу Сюртівського ліцею, -робота  ,,Обереги”, бісероплетіння, вироби з намиста, кл.керівник -Лошак С.І.

категорія за віком13 – 18 років:

І місце

– Чіслак Олександр, учень 8 класу  Сюртівського ліцею, - робота   ,,Народна лялька – мотанка”,  керівник – Чіслак Г.Ю,;

– Кеслер Стефанія, учениця 7 класу Сюртівського ліцею, - робота  ,,Глиняна тарілка”, гончарство, кл.керівник – Ватрала М.І.;

ІІ місце

–Чепелюк В’ячеслав, учень 7 класу Сюртівського ліцею, - роботи   ,,Весняний пейзаж” і ,,Бузок”, художня вишивка бісером, кл.керівник – Ватрала М.І.;

ІІІ  місце

– Ісмайлова Емілія, учениця 9 класу класу Сюртівського ліцею, - робота  ,,Орхідея”,  бісероплетіння,  кл. керівник – Кіш А.О.

у номінації,,Образотворче мистецтво”

категорія за віком׃  6 – 12 років:

І місце– Бецанич Вікторія, учениця 5 класу класу Сюртівського ліцею, робота  ,,Річка Латориця”,  живопис ,пейзаж, акварель,  керівник – Неце Є.Г,;

ІІ місце –Товт Анна, учениця 6 класу класу Сюртівського ліцею,  робота  ,,Осінь у парку”,  живопис,,пейзаж, акварель, керівник – Неце Є.Г.

Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам виставки-конкурсу  за продемонстровану творчу фантазію, неповторність та оригінальність, вкладену у кожну роботу та бажаємо подальших творчих успіхів!