Прощання з Героєм

Дата: 21.02.2023 11:39

20 лютого поховали ще одного загиблого захисника - Василя Міовканича, який був мешканцем села Сюрте. Василь був головним сержантом взводу механізованого батальйону в/ч А7014.

Василь Михайлович Міовканич народився 7 грудня 1987 року у селі Загорб Великоберезнянського району, із 1996 року проживав у селі Сюрте Ужгородського району. Навчався спочатку в ужгородській школі №20, потім у сюртівській школі, професійно-технічну освіту здобував в училищі №5 в Ужгороді.

У 2022 році, після повномасштабного вторгнення росії в Україну, був мобілізований до ЗСУ. Під час проходження служби отримав звання головного сержанта.

Загинув 6 лютого 2023 року у бою поблизу села Невське Сватівського району Луганської області.

У цю гірку мить, Сюртівська територіальна громада висловлює щирі співчуття всім близьким, знайомим Василя, його рідним батькам, сестрі та сину нашого Героя.

Вічна та світла пам’ять Герою!