Захисники України: історія та сьогодення

Дата: 22.11.2022 14:33

Проведено І та ІІ (територіальні)  етапи обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт  на тему ,,Захисники України: історія та сьогодення”

На виконання указу Президента України від 14 жовтня 2014 року №806/2014 ,,Про День захисника України”, розпорядження голови Закарпатської обласної держадміністрації-начальника Закарпатської обласної військової адміністрації від 06.10.2022№636 ,,Про підготовку та відзначення в області Дня захисника і захисниць України”, наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації- Закарпатської обласної військової адміністрації  12.10.2022№167 ,,Про проведення   у 2022 році обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт  на тему ,,Захисники України:історія та сьогодення”, розпорядження в.о. Сюртівського сільського голови   від 13.10.2022№ 85/02-18  ,,Про проведення  у 2022 році  І та ІІ етапів обласного конкурсу літературних творів,творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему ,,Захисники України:історія та сьогодення” та з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, формування загальнолюдських  моральних орієнтирів і духовних  цінностей, формування національної свідомої, патріотично зрілої особистості, соціально активних громадян України, стійких, рішучих, відданих Україні  патріотів, розкриття, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді упродовж  жовтня-листопада  2022 року проведено І та ІІ (територіальні) етапи обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт  на тему ,,Захисники України: історія та сьогодення” серед учнів закладів загальної середньої освіти  (далі - Конкурс)

У номінації Конкурсу на кращий твір образотворчого мистецтва (ІІ етап) взяли участь учні із 3 закладів освіти Сюртівської сільської ТГ:  Малогеєвецького ліцею ім. Ф.Егрі, Сюртівського ліцею Сюртівської сільської ради, Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради.

У номінації Конкурсу на кращий літературний  твір (,,Лист”)  (ІІ етап) взяли участь  учениці із Сюртівського ліцею Сюртівської сільської ради.

Відповідно до рішення журі призерами Конкурсу стали

у номінації Конкурсу на кращий літературний  твір - ,,Лист:

І-е місце - Такач Ніколетта Олександрівна, учениця у Сюртівського ліцею Сюртівської сільської ради;

ІІ-е місце -  Цімбота Анна Тіберівна, учениця Сюртівського ліцею Сюртівської сільської ради;

ІІІ-е місце – Бецанич Тетяна Михайлівна, учениця Сюртівського ліцею Сюртівської сільської ради;

у номінації Конкурсу на кращий твір образотворчого мистецтва -  ,,Малюнок :

І-е місце Шимон Естер Петрівна, учениця Малогеєвецького ліцею ім.Ф.Егрі Сюртівської сільської ради  (робота ,,Захисники у молитвах матері-берегині ”);

ІІ-е місце –  Товт Анна Олександрівна, учениця Сюртівського ліцею Сюртівської сільської ради (робота ,,Герої не вмирають”);

ІІ-е місце –  Шимон Ванда Томашівна, учениця Малогеєвецького ліцею ім.Ф.Егрі Сюртівської сільської ради (робота ,,Козацька сила вічно жива”);

ІІ-е місце –  Береш Емеше Василівна, учениця Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради (робота ,,Разом переможемо”);

ІІІ-е місце Цімбота Вікторія Тиберіївна, учениця Сюртівського ліцеюСюртівської сільської ради (робота ,, Вони захищають Україну”);

ІІІ-е місце Шніцер Ганна Іштванівна, учениця Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради (робота ,,Ворогу -СТОП”)

Щиро вітаємо призерів!