Відділ охорони здоров’я повідомляє

Дата: 25.10.2022 13:36

Відділ охорони здоров’я повідомляє, що на території Сюртівської сільської ради працює п’ять амбулаторій загальної практики сімейної медицини (далі АЗПСМ) та фельдшерсько-акушерський пункт (далі ФАП):

• АЗПСМ с.Часлівці створена на базі Часлівецькоїдільничої лікарні у 2007 році, знаходиться за адресоюс.Часлівці, вул.Сентмігалі, 33 та обслуговує селаЧаслівці, Великі Геєвці, Малі Геєвці та Руські Геєвці. Завідувач – Ляшенко Олександр Володимирович. Телефон: 096 056 88 93.
  • АЗПСМ с. Ратівціу 2021 році перемістилась у будівлю, збудовану по програмі «Доступна медицина» за кошти державного бюджету. Знаходиться за адресою: с. Ратівці, вул. І.Добо, 20. Завідувач – Якіменко Наталья Василівна. Телефон: 066 517 52 90.
  • АЗПСМ с.Батфа у 2020 році перемістилась у будівлю, збудовану по програмі «Доступна медицина» за кошти державного бюджету. Знаходиться за адресою: с. Батфа, 15 та обслуговує села Батфа, Палло та Галоч. Завідувач – Белканія Вікторії Тамазіївна. Телефон: 099 074 88 07.
  • АЗПСМ с. Сюрте, знаходиться в приміщенні збудованому у 2008 році за адресою: с. Сюрте, вул. Ш.Петефі, 49 та обслуговує села Сюрте та Тийглаш. Завідувач – Ковач Марія Степанівна. Телефон: 099 074 90 27.

У приміщенні амбулаторії працює аптечний пункт.

• АЗПСМ с.Паладь-Комарівці знаходиться за адресою: с. Паладь-Комарівці, вул. Кошута, 55. Завідувач – Ковач Сільвія Степанівна. Телефон: 099 074 90 66.
  • ФАП с. Великі Геєвці занодиться в с. Великі Геєвці, вул. Головна, 87. Прийом лікаря Ляшенко О.В. щовівторка, прийом лікаря Якіменко Н.В. щочетверга. Фельдшер – Білакович Олена Олександрівна. Телефон: 050 992 51 63.У приміщенні амбулаторії працює аптечний пункт.