Дата: 10.10.2022 12:55

Сюртівська сільська рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу генеральних планів, детальних планів територій населених пунктів Сюртівської територіальної громади: с. Сюрте, с. Тийглаш, с. Великі Геївці, с. Малі Геївці, с. Руські Геївці, с. Ратівці, с. Часлівці,                с. Паладь-Комарівці,  с. Малі Селменці, с. Галоч, с. Палло, с. Батфа та початок підготовки аналітичного звіту.

Просимо надавати пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу окремих об’єктів містобудування.

Прийом пропозицій розпочинається з 17 жовтня і триватиме до 18 листопада 2022 року.

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електронну адресу фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (із особистим підписом у разі письмового звернення). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції подаються до Сюртівської сільської ради за адресою:         89432, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Сюрте, вул. Ракоці, буд. 2, або на електронну адресу: [email protected].