На Закарпатті надаватимуть пільгові кредити на підготовку до опалювального сезону

Дата: 05.09.2022 15:23

Закарпатські домогосподарства, котрі прихистили ВПО, та сім’ї військовослужбовців можуть отримати пільговий кредит на підготовку до опалювального сезону.

В обласному бюджеті на 2022 рік на це передбачені кошти завдяки реалізації обласної цільової програми «Власний дім».

«Ініціатива “Власний дім” спрямована на допомогу сім’ям, котрі сьогодні  потребують такої підтримки. Завдяки їй ще більше наших краян зможуть прихистити ВПО у своїх домівках.

За ці кошти люди матимуть змогу модернізувати систему опалення: замінити котел, провести внутрішні мережі водопостачання та водовідведення, утеплити житло тощо», –  зауважив  Петро Добромільський.

Зараз триває процес опрацювання списків громадян, котрі хочуть отримати пільговий кредит.

Інформацію щодо суми кредитування та переліку необхідних документів для участі в програмі можна отримати за номером +380978555706 (Віталій) або звернувшись на електронну пошту [email protected]