Повідомлення про початок процедури громадських слухань проекту детального плану території "Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, що розташована в с. Ратівці обмеженою вул. Кошута»

Дата: 14.06.2022 12:27

Сюртівська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

«Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, що розташована в с. Ратівці обмеженою вул. Кошута». Мета розробки детального плану – визначення параметрів забудови та функціонального призначення земельної ділянки загальною площею – 1,5 га (орієнтовно) в межах населеного пункту с. Ратівці, на території Сюртівської сільської ради, з метою будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

Проект розроблено на підставі рішення Сюртівської сільської ради №293-04/2021 від 08 грудня 2021 року.

Розробник проекту детального плану - ФОП Гурин В. П.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку - ФОП Гурин В. П.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Сюртівська сільська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 11 червня 2022 р. в приміщенні Сюртівської сільської ради та на сайті і триватиме до 10 липня 2022 р.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

11 липня 2022 року о 10.00 год. у приміщенні Сюртівської сільської ради за адресою: с. Сюрте, вул. Ракоци, буд. 2 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна:

- на офіційному сайті сільської ради http://siurtivska.gromada.org.ua/

- в приміщенні Сюртівської сільської ради за адресою: 89432, с. Сюрте, вул. Ракоци, буд. 2, тел.: 0312-735272.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Детального плану території та Звіту із стратегічної екологічної оцінки подаються до Сюртівської сільської ради, тел.: 0312-735272, e-mail: szurte@meta.ua

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 10 липня 2022 року (включно).

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.