інформація про заклад

Дата: 07.06.2022 17:23

Ceло Великі Геївці розташовано за 15 км від районного центру. У 1807 році в селі засновано школу  реформатською церквою.  Після Другої світової війни відкрито державою семирічну  школу, яка згодом функціонувала як восьмирічна, а з 2021 року як гімназія.

У 2021-2022 н.р. в  гімназії навчається 123 учнів під керівництвом 16 досвідчених вчителів. У початкових класах функціонують  дві групи продовженого дня. Обладнані кабінети угорської мови, української мови та літератури, фізики, математики та комп'ютерний клас. Працюють також гуртки англійської мови, математики, фізичної культури, фізики та образотворчого мистецтва.

Nagygej?c a járási központtól 15 km-re fekszik. A faluban az els? iskolát 1807-ben alapította a református egyház. A 2.világháború után nyílt meg az állami hétosztályos elemi iskola, amely kés?bb nyolcosztályos általános iskolaként, 2021-t?l pedig gimnáziumként m?ködik.

Jelenleg gimnáziumunkban 123 gyerek tanul 16 szakképzett pedagógus irányításával. Az alsó tagozatban két napközis csoport m?ködik.     Gimnáziumunkban magyar nyelv, ukrán nyelv és irodalom, fizika, matematika és számítástechnika tantermek vannak felszerelve. Ezen kívül m?ködnek  angol, matematika, testnevelés, fizika és képz?m?vészeti szakkörök is .