Увага! До відома населення!

Дата: 30.05.2022 16:47

Інформуємо, що згідно повідомлення ТОВ «Агро-Свобода» Берегівського  району в період з 30 травня по 6 червня  2022 року поля товариства розташовані на території Сюртівської СТГ буде оброблено гербіцидами Клод, Бентазон, Гліфосат та Містраль.

Обробку буде проведено при напрямку вітру від населених пунктів і швидкості вітру не більше 5 метрів за секунду. Зазначені препарати допущені до використання в Україні, є безпечними для здоров’я людей та природного середовища, водночас їх використання потребує дотримання окремих вимог, зокрема:

в період внесення препаратів не допускається  перебування людей, тварин, птиці на відстані 500 м до полів що обробляються.

Прошу дану інформацію довести до відома населення вказаних сіл, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.