28 травня 2022 року в Будинку культури села Паладь-Комарівці відбулося святкування Міжнародного Дня захисту дітей

Дата: 30.05.2022 14:09

На честь свята була проведена концертна програма та організовані різноманітні конкурси, ігри та інші розваги.

Свято для дітей громади та  вимушено переселених з місць бойових дій розпочалося з привітань голови Сюртівської сільської ради - Арпада Пушкара, староста Паладь-Комарівецького старостинського округу - Бернадет Надь, начальника відділу культури та туризму сільської ради  - Марії Рояк та священнослужителів римо-католицької і реформатської конфесій громади.

Яскраву святкову концертну програму подарували колективи Будинку культури села Тийглаш, Будинку культури села Часлівці та Будинку культури села Паладь-Комарівці, працівники інших закладів культури громади забезпечили активний та яскравий відпочинок всім присутнім дітям.

Малеча залюбки  брала участь у різних цікавих конкурсах та на завершення свята усі маленькі учасники заходу отримали безкоштовні солодощі і грамоти за перемоги в різноманітних змаганнях та конкурсах.

Учасники святкового дійства отримало багато позитивних вражень від перегляду концертної програми, та хоч на якусь мить змогли відволіктися від трагічних подій, що відбуваються на сході України.

Щиро дякуємо всім хто долучився до проведення даного святкового заходу та бажаємо маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок, і головне - мирного неба!

Відділ культури та туризму сільської ради