Матеріально-технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічне забезпечення закладу.

Загальна   площа  земельної ділянки  Ратівецького закладу дошкільної освіти  Сюртівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області, відповідно Акту на право володіння земельною ділянкою  - 0.5 га

Територія закладу огороджена, достатня для проведення прогулянок, рухливих ігор. Наявні різноманітні зелені насадження, сприяють залученню дітей до різних видів діяльності: спостережень, праці в природі, трудовій діяльності тощо. Групи мають окремі ігрові майданчики, на яких наявні гойдалки, лавиці, гірки, пісочниці.

На спортивному майданчику наявні споруди для лазіння,метання  в ціль,  бігова доріжка.

Для  забезпечення доступу людей з обмеженими можливостями обладнано пандус.

Теплопостачання дошкільного закладу здійснюється від власної котельні. Система опалення відповідає технічним умовам. Заклад забезпечений холодною та гарячою проточною водою. Холодне водопостачання здійснюється від власного трубчатого колодязя. Для забезпечення  гарячого водопостачання встановлені електроблойлери. Каналізація індивідуальна,

Заклад розташований в двохповерховій будівлі. Приміщення пристосоване із загальною площею 477.5 м. кв., розраховане на 2 групи.

Площа будівлі включає навчальні приміщення та адміністративно-господарські приміщення (харчоблок, пральня, кабінет завідувача), .

В групових приміщеннях обладнано приймальну, ігрову, спальну, туалетну, буфетну кімнати згідно санітарних вимог.

У групах є  достатня кількість різновидів іграшок, будівельно-конструкторські, настільні, друковані, дидактичні ігри. Групи забезпечені дидактичними та наочними матеріалами. Є достатня кількість дитячої літератури: книжки з розвивальними завданнями, українські та угорські народні казки, книжки-картинки, тематичні альбоми.

У всіх приміщеннях змішане освітлення (природне, штучне). Основні гігієнічні вимоги штучного освітлення (достатність, рівномірність розподілу, відсутність блиску) виконуються.

Встановлено прилади обліку водопостачання та водовідведення. Вентиляція примусова, припливно-витяжна, працює безперебійно, вчасно проводяться техогляди.

Всі приміщення дошкільного закладу обладнано з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, мають естетичний вигляд.

Ігрове обладнання на майданчиках надійно закріплене та безпечне в користуванні.

У дошкільному закладі підтримується належний протипожежний режим. Усі евакуаційні виходи утримуються у незахаращеному стані, протипожежне обладнання та інвентар знаходиться у визначених місцях.

Дошкільний заклад забезпечено в достатній кількості вогнегасниками.

Обладнання харчоблоку:

м’ячі різного розміру

палиці гімнастичні

скакалки

мішечки з піском  для метання

прапорці

кубики

обручі

стрічки

мяч футбольний

мяч волейбольний

бігова доріжка

У закладі є  фортепіано, музичний центр,  штучна ялинка з набором прикрас, дитячі музичні інструменти, фонотека класичної та сучасної музики, музично-дидактичні ігри, атрибути для виконання  музично-ритмічних рухів  тощо.

Для задоволення потреб художньо-естетичного нахилу є ширма,  різні види театру: ляльковий, пальчиковий.