Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення закладу.

Загальна   площа  земельної ділянки  Тийгласького закладу дошкільної освіти «Чарівний сад», відповідно Акту на право володіння земельною ділянкою  - 0,4375га.

Територія закладу огороджена, достатня для проведення прогулянок, рухливих ігор. Наявні різноманітні зелені насадження, сприяють залученню дітей до різних видів діяльності (спостережень, праці в природі, трудовій діяльності).

Групи мають ігрові майданчики, на яких наявні гойдалки, лавиці, гірки, пісочниці.

На спортивному майданчику наявні споруди для підлізання,метання  в ціль,  бігова доріжка.

Теплопостачання дошкільного закладу здійснюється від власної газової котельні.Заклад забезпечений холодною та гарячою проточною водою.Холодне водопостачання здійснюється від власного трубчатого колодязя. Для забезпечення  гарячого водопостачання встановлені електроблойлери. Каналізація індивідуальна,

Заклад розташований в двохповерховій будівлі. Приміщення типове із загальною площею 420 м. кв., розраховане на 4 групи.

Частина приміщень другого поверху орендується Сюртівським ліцеєм для початкової школи.

Площа будівлі включає навчальні приміщення  ( 3 групи, музична зала) та   адміністративно-господарські приміщення (харчоблок, пральня,   кабінет завідувача, електрощитова, роздягальна для працівників).

В групових приміщеннях облаштовано приймальну, ігрову, спальну, туалетну, буфетну кімнати згідно санітарних вимог.

У групах є  достатня кількість різних іграшок: будівельно-конструкторські, настільні, друковані, дидактичні ігри тощо. Групи забезпечені дидактичними та наочними матеріалами. Є достатня кількість дитячої літератури: книжки з розвивальними завданнями, українські та угорські народні казки, книжки-картинки, тематичні альбоми тощо.

У всіх приміщеннях змішане освітлення (природне, штучне). Основні гігієнічні вимоги штучного освітлення (достатність, рівномірність розподілу, відсутність блиску) виконуються.

Встановлено прилади обліку водопостачання та водовідведення. Вентиляція примусова, припливно-витяжна, працює безперебійно.

Всі приміщення закладу  дошкільної освіти облаштовані з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, мають естетичний вигляд.

Ігрове обладнання на майданчиках надійно закріплене та безпечне в користуванні.

У дошкільному закладі підтримується належний протипожежний режим. Усі евакуаційні виходи утримуються у незахаращеному стані, протипожежне обладнання та інвентар знаходиться у визначених місцях. Заклад забезпечено в достатній кількості вогнегасниками. Облаштовано систему оповіщення про пожежу.

Обладнання харчоблоку:

Найменування технологічного обладнання

1.

Електроплита ( чотири секційні)

2.

набір для тениса

гокарт дитячий

1

Музична зала естетично оформлена. В  ній є  фортепіано, ширма  для демонстрування дорослими та дітьми лялькового театру, штучна ялинка з набором прикрас, килими, дитячі музичні інструменти, музично-дидактичні ігри, атрибути для виконання  музично-ритмічних рухів, іграшки, стільці дитячі та дорослі тощо.