Матеріально-технічне забезпечення

Паладь-Комарівецького ЗДО

Загальна   площа  земельної ділянки  _Паладь-Комарівецького закладу дошкільної освіти (дитячого садка) ,,Казковий палац”  Сюртівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області відповідно Акту на право володіння земельною ділянкою  становить 1,1882 га,

Територія закладу огороджена, достатня для проведення прогулянок, рухливих ігор. Наявні різноманітні зелені насадження сприяють залученню дітей до різних видів діяльності: спостережень, праці в природі, трудовій діяльності тощо. На ігровому майданчику наявні гойдалки, лавиці, гірка, пісочниця.

Для  забезпечення доступу людей з обмеженими можливостями обладнано пандус.

Теплопостачання дошкільного закладу здійснюється від власної котельні. Система опалення відповідає технічним умовам. Заклад забезпечений холодною та гарячою проточною водою. Холодне водопостачання здійснюється від власного трубчатого колодязя. Для забезпечення  гарячого водопостачання встановлені електроблойлери.  Каналізація індивідуальна,

Заклад розташований на першому поверсі двоповерхової будівлі. Приміщення пристосоване із загальною площею 369,6 м. кв., розраховане на 2 групи.

Площа приміщень закладу включає навчальні приміщення  (групи) та   адміністративно-господарські приміщення (харчоблок, пральня,кабінет завідувача).

В групових приміщеннях облаштовано приймальні, ігрові, спальні, туалетні кімнати згідно санітарних вимог.

У групах є  достатня кількість різновидів іграшок, будівельно-конструкторські, настільні, друковані, дидактичні ігри. Групи забезпечені дидактичними та наочними матеріалами. Є достатня кількість дитячої літератури: книжки з розвивальними завданнями, українські та угорські народні казки, книжки-картинки, тематичні альбоми тощо.

У всіх приміщеннях змішане освітлення (природне, штучне). Основні гігієнічні вимоги штучного освітлення (достатність, рівномірність розподілу, відсутність блиску) виконуються.

Встановлено прилади обліку водопостачання та водовідведення. Вентиляція примусова, припливно-витяжна, вчасно проводяться техогляди.

Всі приміщення закладу облаштовані з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, мають естетичний вигляд.

Ігрове обладнання на майданчиках надійно закріплене та безпечне в користуванні.

У закладі дошкільної освіти підтримується належний протипожежний режим. Усі евакуаційні виходи утримуються у незахаращеному стані, протипожежне обладнання та інвентар знаходиться у визначених місцях. Заклад забезпечено в достатній кількості вогнегасниками.

Обладнання харчоблоку:

палиці гімнастичні

скакалки

6

мішечки з піском  для метання

прапорці

15

кубики

обручі

15

стрічки

килимок  з слідочками

м’яч футбольний

м’яч волейбольний

5

Для виконання завдань з музичного виховання у закладі є  фортепіано, музичний центр, дитячі музичні інструменти, фонотека класичної та сучасної музики, музично-дидактичні ігри, атрибути для виконання  музично-ритмічних рухів, іграшки тощо. Для задоволення потреб художньо-естетичного нахилу є ширма,  різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний тощо.