Матеріально -технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення закладу.

Загальна   площа  земельної ділянки Галоцької початкової школи Сюртівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області  становить 0,60га.

Територія закладу огороджена, достатня для проведення прогулянок, рухливих ігор. Наявні різноманітні зелені насадження  сприяють залученню дітей до різних видів діяльності: спостережень, праці в природі, трудовій діяльності тощо. На ігровому майданчику наявні гойдалки, лавочки, пісочниця.

Теплопостачання дошкільного закладу здійснюється від власної котельні. Система опалення відповідає технічним умовам. Заклад забезпечений холодною та гарячою проточною водою. Холодне водопостачання здійснюється від власного трубчатого колодязя. Для забезпечення  гарячого водопостачання встановлені електробойлери. Каналізація індивідуальна.

Заклад розташований у типовій двоповерховій будівлі. Приміщення із загальною площею 470,8 м. кв., розраховане на 2  групи. Частину приміщень займає шкільний підрозділ.

Площа будівлі включає навчальні приміщення  та   адміністративно-господарські приміщення (харчоблок, кабінет завідувача)

В груповому приміщенні обладнано  приймальну, ігрову, спальну, туалетну.

У групі є  достатня кількість різновидів іграшок, наявні настільні, друковані, дидактичні ігри. Група забезпечена дидактичними та наочними матеріалами. Є достатня кількість дитячої літератури: книжки з розвивальними завданнями, українські та угорські народні казки, книжки-картинки, тематичні альбоми тощо.

У всіх приміщеннях змішане освітлення (природне, штучне). Основні гігієнічні вимоги штучного освітлення (достатність, рівномірність розподілу, відсутність блиску) виконуються.

Встановлено прилади обліку водопостачання та водовідведення. Вентиляція примусова, припливно-витяжна, працює безперебійно, вчасно проводяться техогляди.

Всі приміщення  закладу обладнані  з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, мають естетичний вигляд.

Ігрове обладнання на майданчиках надійно закріплене та безпечне в користуванні.

У закладі підтримується належний протипожежний режим. Усі евакуаційні виходи утримуються у незахаращеному стані, протипожежне обладнання та інвентар знаходиться у визначених місцях. Заклад забезпечено в достатній кількості вогнегасниками.

Обладнання харчоблоку:

Найменування технологічного обладнання

1.

Електроплита

2.

Холодильник побутовий

3.

Електробойлер

Спортивне обладнання, інвентар

Кількість (шт.)

лава гімнастична

4