05 Лютого, 2024 р., 11:38
ЕкоЗагроза – це офіційний ресурс Міндовкілля, розроблений за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, стандартизована форма для автоматичного збору та фіксації інформації про екологічні загрози в режимі реального часу, з географічною прив’язкою до місцевості.
11 Грудня, 2023 р., 16:04
 Система БПД надає правничу підтримку близьким родичам зниклих безвісти.
13 Жовтня, 2023 р., 13:51
До уваги платників податків-фізичних осіб щодо мінімального податкового зобов'язання
12 Жовтня, 2023 р., 14:43
Товариство з обмеженою відповідальністю «АВЕ Ужгород» (надалі – «Виконавець»), яке є Виконавцем послуг з управління  побутовими відходами на території громади,  інформує про публікацію індивідуального договору про надання послуги з управління побутовими відходами, який є публічним  договором  приєднання. (надалі – «Договір»).
29 Серпня, 2023 р., 12:32
Книга обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів
29 Серпня, 2023 р., 11:47
Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру
04 Серпня, 2023 р., 14:51
З метою формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин, особливо у воєнний період, з 1 серпня 2023 року Державна служба України з питань праці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!».
24 Липня, 2023 р., 13:44
Під час війни зростає імовірність спалаху багатьох інфекційних захворювань, особливо кору, що є одним із найзаразніших захворювань, відомих у світі.
14 Червня, 2023 р., 10:40
Інформаційні матеріали щодо продукції, яка підпадає під дію Технічного регламенту засобів індивідуального захисту та Технічного регламенту ліфтів та компонентів безпеки для ліфтів.